Rezultati 2017

Raspored i rezultati

 

Prva liga Srbije 4. kolo, odigrano 13.05.2018.

Red. Boćarski klubBod.Poeni
(dob.)
Poeni
(izgub.)
Poeni
(raz.)
Punti
(dob.)
Punti
(izgub.)
Punti
(raz.)
Utakm.
odig.
PobedePoraziNer.
1.Novi Beograd127810687684343344400
2.Altina95830286405001404310
3.Kanarevo brdo944440536590-544310
4.Krajina33234-2404424-203120
5.Prijatelj33256-24508595-874130
6.Sombor33256-24519636-1144130
7.Kozara0564016409435-263030
8.Stanišić02860-32437610-1734000

Druga liga - sever 3. kolo, odigrano 13.05.2018.

Red.Boćarski klubBod.Poeni
(dob.)
Poeni
(izg.)
Poeni
(raz.)
Punti
(dob.)
Punti
(izg.)
Punti
(Raz.)
Utakm.
(odig.)
PobedePoraziNereš.
1.Fruška Gora7261610260220403201
2.Sirig51923-4209245-363111
3.Ravangrad51725-8209232-233111
4.Vojvodina419910161135262101
5.Foks314140144134102110
6.Riđica31923-4245247-23120
7.Dalmatinac01216-4158169-112020

Druga liga - jug 4. kolo, odigrano 12.05.2018.

Red.
Boćarski klub
Bod.
Poeni
(dob.)
Poeni
(izg.)
Poeni
(razl.)
Punti
(dob.)
Punti
(izgub.)
Punti
(razl.)
Utakm.
odigr.
Pob.PoraziNereš.
1Zele124610363992501494400
2Lasta123719
18293258354400
3Dinara8362016293256374211
4Mladost62630-4273306-334220
5Zemun42531-6259289-304121
6Meandr31937-18240271-314100
7.Banjica31640-24212294-824130
8.Smederevo01937-18226271-454000